O blogu

Jeśli Twoją pasją jest jazda na rowerze – ten blog jest właśnie dla Ciebie. Jeśli dodatkowo lubisz czytać jak inni żyją z podobną pasją – to dobrze trafiłeś. I jeśli jeszcze nie wiesz czy powinieneś w ogóle jeździć na rowerze, wstydzisz się, nie masz czasu, nie masz z kim albo nie wiesz gdzie jeździć – to zapraszam na mój blog rowerowy.

blog rowerowyDamski blog rowerowy Yolobike.pl powstał z myślą o rowerowej szajbie, którą chcę się dzielić z innymi. To także moja osobista misja, która zrodziła się po przejechaniu na rowerze kilku tysięcy kilometrów i zmartwieniu, jak mało kobiet mijałam na swoich trasach (szczególnie na kolarkach).

Chcę zachęcić głównie kobiety, moje przyjaciółki, koleżanki, znajome do jazdy na rowerze, do wyjścia z domu, pozbycia się swoich kompleksów i ograniczeń oraz znalezienia chwili tylko dla siebie. To blog także dla naszych mężów, narzeczonych, chłopaków, kochanków (sic!), którzy mogą pomóc w rozwijaniu naszych zainteresowań.

yolobike

Podobno anonimowość kończy się tam, gdzie zaczyna się blog, więc poznajmy się!

Imię: Katarzyna (chociaż miałam urodzić się Grzegorzem)
Płeć: kobieta (inaczej być nie może)
Wiek: odpowiedni (chociaż czuję się jak nastolatka)
Stan cywilny: żona fajnego męża
Aktualna praca: odlotowa (w dosłownym tego słowa znaczeniu)
Poprzednia praca: z mikrofonem i przed mikrofonem
Zwierzę: taka małpa co jest kotem
Zainteresowania: stanowczo za dużo! Głównie rower, potem kryminały i książki fantasy, język angielski, social media i nowy marketing, trochę bieganie, żużel i koszykówka.
Motto: Każdego dnia być lepszą wersją siebie.