O blogu

Jeśli Twoją pasją jest jazda na rowerze to ten blog jest właśnie dla Ciebie! Jeśli dodatkowo lubisz wiedzieć jak żyją inni z podobną pasją to dobrze trafiłeś! A jeśli jeszcze nie wiesz czy powinieneś w ogóle jeździć na rowerze, wstydzisz się, nie masz czasu, nie masz z kim albo nie wiesz gdzie jeździć to zapraszam na mój blog rowerowy.

blog rowerowyDamski blog rowerowy yolobike.pl powstał z myślą o rowerowej pasji, którą chcę dzielić z innymi. To także moja osobista misja, która zrodziła się po przejechaniu na rowerze kilku tysięcy kilometrów i spotkaniu na trasie tak niewielu kobiet.

Chcę zachęcić głównie panie – moje przyjaciółki, koleżanki, znajome i nieznajome do jazdy na rowerze, do wyjścia z domu, pozbycia się swoich kompleksów, ograniczeń oraz znalezienia chwili tylko dla siebie. To blog także dla naszych mężów, narzeczonych, partnerów, którzy mogą pomóc nam w rozwijaniu zainteresowań.

Podobno anonimowość kończy się tam, gdzie zaczyna się blog, więc poznajmy się!

Imię: Katarzyna
Płeć: kobieta
Wiek: odpowiedni
Stan cywilny: żona fajnego męża
Aktualna praca: odlotowa
Poprzednia praca: z mikrofonem i przed mikrofonem
Zwierzę: kotka Russian Blue
Zainteresowania: głównie rower, potem seriale i książki kryminalne oraz fantasy, język angielski, social media i nowy marketing, bieganie, żużel i koszykówka.
Motto: Każdego dnia być lepszą wersją siebie.