O blogu

Jeśli Twoją pasją jest jazda na rowerze, to ten blog jest właśnie dla Ciebie! Tutaj znajdziesz informacje na temat wydarzeń rowerowych, recenzje akcesoriów i odzieży rowerowej, diety, porady, wpisy motywacyjne i ciekawe trasy rowerowe w całej Polsce. Dowiesz się jak zacząć przygodę z kolarstwem i realizować swoją pasję.

blog rowerowyDamski blog rowerowy yolobike.pl powstał z myślą o rowerowej pasji, którą chcę dzielić się z innymi. To także moja osobista misja promocji kobiecego kolarstwa, która zrodziła się po przejechaniu na rowerze kilku tysięcy kilometrów. Poprzez swoją jazdę i aktywność chcę pokazać, że w kolarstwie amatorskim jest również miejsce dla dziewczyn.

Moja przygoda z kolarstwem trwa od 2018 roku. Od początku moją ideą była jazda dla poprawy swojego zdrowia, przygody, zbudowania silnego charakteru, dla motywacji –  po prostu dla samej siebie. I tak zostało, choć projekt YOLOBIKE zyskał wielu sympatyków.

YOLOBIKE to już nie tylko blog. To zielonogórskie ustawki kolarskie YOLORIDE, ustawki dla dziewczyn YOLOGIRLS, drużyna rowerowa YOLOBIKE SYPNIEWSKI MTB, a także mnóstwo działań w mediach społecznościowych i na filmiki na youtube. Zobacz!

Facebook:https://www.facebook.com/yolobikedamskiblogrowerowy/

Youtube:https://www.youtube.com/channel/UCn0u5bg6wVzN9tXoOMqGxuA?view_as=subscriber

Instagram:https://www.instagram.com/yolobike.pl/

Sprawdź też mój profil na Stravie: https://www.strava.com/athletes/27887568