Yolobike MTB

W 2019 roku powstała drużyna YOLOBIKE MTB. W 2023 roku jedenastostoosobowa ekipa reprezentowała różowe barwy w kilkudziesięciu imprezach rowerowych w sezonie.

Drużyna Yolobike Marba MTB startuje głównie w cyklu zawodów Grand Prix Kaczmarek Electric MTB, a także w cyklu Zachodnia Liga MTB. W pierwszym sezonie startów (2019) nasza ekipa zajęła 18. miejsce w GP KE MTB na 65. zespołów.

W sezonie 2020 wywalczyła już wysokie 5. miejsce, a nasze zawodniczki i zawodnicy stawali na podium w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Natomiast w 2021 zajęliśmy 6. miejsce w klasyfikacji generalnej Grand Prix Kaczmarek Electric MTB. Podobnie było w sezonie 2022. Z kolei w 2023 roku na dystansie MEGA nasza drużyna znalazła się tuż za podium, na 4 miejscu.

W sezonie 2024 nasza drużyna z głównym PARTNEREM, tj. firmą MARBA Sp. z o.o. planuje znaleźć się na podium w dwóch cyklach: w GP KE MT oraz w ZL MTB. Stąd wzmocnienie zespołu i podpisanie “kontraktu” z Grzegorzem Cebulskim.

Oto oni! Skład drużyny na sezon 2024:

🔸 Izabella Malinowska
🔸 Joanna Kubicka-Jakuczun
🔸 Dorota Hoeft
🔸 Marcin Malinowski

🔸 Dawid Romanowski
🔸 Marcin Zając
🔸 Łukasz Misakiewicz
🔸 Jarosław Jarząbek
🔸 Zbigniew Nisztuk
🔸 Arkadiusz Kosmala

🔸 Kacper Kurzydło
🔸 Grzegorz Cebulski

W 2021 i w 2022 roku drużyna Yolobike MTB z powodzeniem wystartowała m.in. w etapowym wyścigu MTB Mouflon Tracks w Kotlinie Kłodzkiej zwyciężając w składzie: Joanna Kubicka-Jakuczun, Marcin Malinowski, Zbigniew Nisztuk i Arkadiusz Kosmala w kat. Team Lite Mix. W tych samych zawodach Joanna Kubicka-Jakuczun zajęła II msc. Open Lite wśród kobiet.

Partner tytularny:

Marba Sp. z o.o.

Partnerzy:

EX Meble
Miasto Zielona Góra
LCT Projekt Przemysław Błoch
Noc w Apartamencie
La Gondola Pizza Pasta
Sinersio Data Center

Kontakt:
Marcin Zając
Kapitan Drużyny
tel. 698 044 779
kontakt@yolobike.pl

Więcej o drużynie przeczytasz tutaj:

https://yolobike.pl/druzyna-z-ambicjami