Rowerowy konkurs na święta

Yolobike razem z marką XLC Parts zaprasza do świątecznej zabawy z nagrodami! Od 14 do 28 grudnia br. potrwa konkurs, w którym do wygrania będą wspaniałe produkty od niemieckiej marki rowerowej: buty szosowe, siodełko rowerowe i zestaw lampek. Zapoznaj się z regulaminem.

Nie ma nic lepszego jak w okresie okołoświątecznym oderwać się od codziennych obowiązków czy suto zastawionego stołu i … wsiąść na rower. A okazją do tego może być organizowany przez YOLOBIKE i XLC Parts konkurs na najlepsze zimowo-świąteczne zdjęcie rowerowe. Do rozdania mamy markowe produkty od XLC Parts. Zobacz ofertę sklepu na stronie www.xlc-parts.com.

Bądźcie gotowi od 14 do 28 grudnia br.

Zadanie konkursowe

Nic prostszego! Należy umieścić zdjęcie w świąteczno-zimowym klimacie na/z rowerem pod postem konkursowym opublikowanym na profilu facebookowym Yolobike pod adresem https://www.facebook.com/yolobikedamskiblogrowerowy/ lub przesłać je na adres mailowy kontakt@yolobike.pl. Zdjęcie powinno przedstawiać Waszą sylwetkę/twarz/profil wraz z rowerem.

Uwaga! Każdy może umieścić/przesłać tylko JEDNO zdjęcie.

Nagrody, nagrody, nagrody

O wyborze zwycięskich zdjęć decydować będzie zgodność z tematem, kreatywność, pomysłowość, oryginalność, efekty wizualne oraz zaangażowanie w przygotowanie zdjęcia. A więc łapcie nagrody!

  • Nagroda za I miejsce: buty szosowe marki XLC (rozmiar 43) o wartości ok. 650 zł;
  • Nagroda za II miejsce: siodełko rowerowe marki XLC o wartości ok. 400 zł;
  • Nagroda za III miejsce: zestaw lampek rowerowych USB marki XLC o wartości ok. 200 zł.

Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu, który znajdziesz tutaj: Regulamin-konkursu-_YolobikeXLC_grudzień2020

Zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *