Yolobajki na urlopie!

Morze, jezioro czy góry? Nieważne gdzie! Ważne, że na rowerze! Zapraszam Was do wspólnej zabawy “YOLOBAJKI NA URLOPIE”. Zrób sobie zdjęcie na rowerze, a najlepiej w stroju YOLO, pokaż nam jak spędzasz lato i zgarnij ciekawe upominki od marki odzieży rowerowej MORE CYCLING!

Lato! Lato wszędzie!

W końcu mamy prawdziwe lato! To czas wakacji, urlopów, odpoczynku, wyluzowania i ładowania baterii. Najlepiej robi się to w wyjątkowym dla nas miejscu, niekoniecznie na drugim końcu Polski czy świata. A jeszcze lepiej w przemiłym towarzystwie i na rowerze! Dlatego zapraszam Was do wakacyjnej zabawy.

Nieważne gdzie będziecie spędzać swój urlop i całe lato, ale jeśli planujecie przekręcić trochę kilometrów na rowerze, to zróbcie przy okazji fajne zdjęcie z trasy i prześlijcie na adres kontakt@yolobike.pl lub umieśćcie na Facebooku w komentarzu pod postem związanym z zabawą “Yolobajki na urlopie”: https://www.facebook.com/yolobikedamskiblogrowerowy.

Najlepiej gdyby na zdjęciu pojawiła się czarno-różowa koszulka Yolobike, ale jeśli nie macie takowej, a chcecie przyłączyć się do zabawy, to nic nie stoi na przeszkodzie! Macie takie same szanse!

Zgarniaj nagrody!

Na autorów najciekawszych, najbardziej pomysłowych i nietuzinkowych zdjęć czekają ciekawe upominki przekazane przez MORE Cycling https://www.morecycling.co/. Do rozdania mamy m.in. kolarskie skarpetki, czapeczki i kupony rabatowe nawet do 30%!

Więcej o marce MORE pisałam w poprzednim wpisie na blogu yolobike.pl, który znajdziecie tutaj: http://yolobike.pl/more-odziez-kolarska.

Zabawa potrwa do 31 sierpnia. Na początku września wybierzemy najfajniejsze zdjęcia i prześlemy nagrody ich autorom.

Udanej zabawy i uważajcie na siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *