MORE czyli więcej niż odzież

Radość ze wspólnej jazdy – to więcej niż hasło reklamowe. To idea, która przyświeca polskiemu producentowi odzieży kolarskiej MORE z Siedlec i w całości pokrywa się z misją i przesłaniem bloga yolobike.pl. Wspólna pasja do kolarstwa przerodziła się w MORE CLUB Zielona Góra i wierzę, że to dopiero początek.

MORE CLUB Zielona Góra

Gdyby nie Damski Blog Rowerowy i konieczność poszerzania kontaktów w światku kolarskim, być może nigdy nie trafiłabym na markę MORE Cycling. Dziś z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że nasze drogi połączył NIE wspólny interes, a właśnie pasja do kolarstwa, radość z jazdy i przyjemność ze wspólnych spotkań z przyjaciółmi.

Dlatego ustawki kolarskie organizowane pod szyldem yolobike.pl doskonale wpisały się w ideę i misję MORE, a stworzenie MORE CLUBU w Zielonej Górze było już tylko formalnością. Aktualnie podobne kluby istnieją w Nowym Sączu, Tychach i Siedlcach.

Jak to zrobić? Jeśli wyróżnia Cię coś szczególnego i masz już zbudowaną społeczność, możesz zostać Ambasadorem Marki albo dołączyć do sympatyków, miłośników i entuzjastów już istniejącego MORE CLUBU w Polsce. Najbardziej aktywni mogą liczyć na ciekawe gadżety kolarskie i duże rabaty w sklepie internetowym MORE nawet 30 procent!

Warto też wspólnie kręcić kilometry na STRAVA MORE Club https://www.strava.com/clubs/morecycling czy w grupie MORE WYZWANIE https://www.facebook.com/groups/184641469121766/. Dla aktywnych przygotowano atrakcyjne niespodzianki!

MORE dla kobiet

Dlaczego MORE jest mi wyjątkowo bliski? Bo to również MORE Women’s Team czyli promocja kobiecego kolarstwa poprzez pokazywanie siły i motywacji dziewczyn, które wsiadają na rowery i jeżdżą wspólnie dla przyjemności lub ścigają się na zawodach.

Fot. www.morecycling.co

Ambasadorką MORE Women’s Team jest Ania Sadowska – Sukces zaczyna się w głowie. Jest wsparciem teamu, dziewczyn oraz całego projektu:

Idea kobiecego zespołu tworzonego wspólnie z marką MORE jest dla mnie kwintesencją tego, czym sama kieruję się w życiu. Połączenia pasji, od momentu jej odkrywania, poprzez rozwijanie z kobiecym stylem życia, w którym jest miejsce na naukę, pracę, rodzinę i również na aktywność fizyczną. Chciałabym, aby idea, którą staramy się przekazać, pomogła innym kobietom znaleźć motywację do codziennej aktywności, budowania pozytywnych nawyków i podążania drogą zdrowego trybu życia.

Drużynę zawodniczek tworzy obecnie pięć dziewczyn, które swoją empatią do innych osób i do sportu wzbudzają podziw u młodych ludzi i jednocześnie są dla nich inspiracją oraz natchnieniem do realizowania młodzieńczych, sportowych pasji.

MORE po włosku

Odzież MORE charakteryzuje elegancki i klasyczny styl, z prostą grafiką oraz brakiem dodatkowych znaczków sponsorów. Wszystkie stroje wykonane są z kilku rodzajów włoskich tkanin.

Na plecach koszulki oraz po bokach tułowia wykorzystano materiał o wysokich zdolnościach odprowadzania wilgoci. Koszulka posiada cały zamek z wygodnym i lekkim suwakiem. Na plecach znajdują się wygodne kieszonki, w tym dodatkowo jedna na zamek. Koszulki posiadają niską stójkę, aby podkreślić ich dynamiczny kształt i zapewnić komfort wokół szyi.

Fot. www.morecycling.co

Dlaczego MORE wybiera tylko producentów materiałów z Włoch? Jest wiele powodów:

  • Dzianiny są przyjemne w kontakcie z ciałem, a ma to bardzo duże znaczenie zarówno podczas krótkich treningów, jak również całodziennych tripów.
  • Trwałe i nasycone kolory utrzymują się bez względu na ilość prań i długość użytkowania.
  • Materiały stosowane do szycia odzieży nie zachowują po praniu nieprzyjemnych zapachów po treningu.
  • Dzianiny są mocne i wytrzymałe na rozdarcia.
  • Aby zwiększyć komfort podczas jazdy, materiały charakteryzują się czterokierunkową rozciągliwością.
  • Odzież utrzymuje swoje właściwości i gwarantuje komfort podczas wielogodzinnej jazdy rowerem.
Fot. www.morecycling.co

Mimo, że firma otrzymuje miesięcznie kilkanaście propozycji współpracy od producentów min. z Bangladeszu, Turcji, Indii, Chin nie zamierza zmieniać swojej wypracowanej praktyki szycia, tym samym polegając na kilkudziesięciu latach doświadczenia w pracy z najlepszymi na świecie markami.

MORE technologia

Czy wiecie, że do uszycia jednej sztuki spodenek kolarskich (bez szelek) potrzebna jest ilość nici odpowiadająca wysokości 22-piętrowego wieżowca?

Jedną z specjalistycznych maszyn wykorzystywanych w przemyśle odzieży sportowej jest AUTOLAP. Podczas szycia ściegiem (o potocznej nazwie płaski szew) wykorzystuje się 6 szpulek nici (lub przędzy). Technologia tej maszyny pozwala na szycie tylko jednym ściegiem. Aby stworzyć tak zaawansowany szew potrzebne jest wykorzystanie 6 igieł (4 klasyczne i 2 do przeplotu).

Fot. www.morecycling.co

Przeplot nici gwarantuje wysoką elastyczność szwu, bardzo mocne połączenie dwóch tkanin oraz komfort w użytkowaniu zszytych dzianin.

W przypadku spodenek kolarskich wytrzymałość połączenia szytych tkanin jest bardzo istotna. To one (poza oczywiście wkładką kolarską) mają kluczowy wpływ na to jak długo będziemy mogli jeździć w naszych spodenkach.

Fot. www.morecycling.co

Do osiągnięcia najwyższej jakości szycia konieczne jest wykorzystanie nici i przędzy o standardach światowych. W pracowni MORE wykorzystywane są nici światowego lidera – marki GUTERMANN. Gwarantują one bardzo wysoką trwałość, elastyczność oraz odpowiedni splot.

MORE zalety

 

MORE ma jeszcze jedną ważną zaletę. Ponieważ to “odważna firma, która nadstawia karku za swoich klientów” będzie Was wspierać w trudnych chwilach. Jeżeli podczas jazdy na rowerze przytrafi się Wam nieszczęśliwy upadek, a Wasza odzież kolarska z kolekcji MORE Cycling ulegnie zniszczeniu, całość zostanie wymieniona na nową. Usługa ma znany w świecie kolarskim opis Crash Replacement.
Fot. www.morecycling.co

MORE to idea

Pewnie teraz pomyślicie, że to niezły artykuł sponsorowany i sporo na tym zyskam. Nawet gdyby tak było, to jako blogerka i influencerka mam do tego prawo, bo tak to właśnie działa. Tymczasem była to moja własna inicjatywa i propozycja, aby przybliżyć Wam na blogu markę MORE. Dlaczego? Bo MORE to coś więcej niż odzież.

To właśnie idea czerpania radości z jazdy z przyjaciółmi, działanie na rzecz promowania kolarstwa szosowego wśród kobiet, dbanie o najwyższą jakość produktów, elegancka i prosta kolekcja, a także skierowanie uwagi na realne potrzeby klientów, a nie na masowość i zyski sprawiły, że misja MORE jest mi szczególnie bliska. Myślę i głęboko wierzę, że to dopiero początek naszej udanej współpracy.

Fot. www.morecycling.co

Szczerze polecam: https://www.morecycling.co/

 

 

 

Jeden komentarz Dodaj własny

 1. Tomasz W. pisze:

  Dzięki za polecenie odzieży! Według mnie odpowiednia odzież często przekłada się na to, jak nam się jeździ. Można powiedzieć, że to nasza druga skóra!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *