Wypełnij ankietę!

Masz wolne 3 minuty? Wypełnij rowerową ankietę. Dzięki temu możesz mieć wpływ na wygląd nowej aplikacji i strony dla lubuskich rowerzystów. Ja już wypełniłam! Ankieta jest częścią projektu “ODRA VELO – ODER VELO” realizowanego przez województwo lubuskie. 

Razem z zespołem pracujemy przy projekcie “ODRA VELO – ODER VELO”, gdzie tworzymy koncepcję przebiegu szlaków rowerowych w województwie lubuskim. Powstanie dla Was strona internetowa i aplikacja do jazdy na rowerze. Dlatego chcemy poznać Wasze nawyki, preferencje i oczekiwania.

Nieważne czy jeździsz na kolarzówce 30 km/h, albo bierzesz udział w zawodach MTB, czy może wolisz rowerowe wycieczki z rodziną – wypełnij ankietę. To zajmie tylko kilka minut. Będziecie bardzo pomocni!

ANKIETA DLA ROWERZYSTÓW – ODRA VELO


ODRA VELO – ODER VELO

Projekt ma na celu stworzenie rozpoznawalnej marki turystycznej w województwie lubuskim i Kraju Związkowym Brandenburgia poprzez budowę systemu informacji turystycznej dla rozwoju infrastruktury rowerowej na pograniczu polsko-niemieckim (m.in. znaki, info kioski, tablice info) oraz wyznaczeniu sieci szlaków turystyki rowerowej, bazując na istniejącej infrastrukturze.

Przyczyni się również to do połączenia i wykorzystania potencjału dziedzictwa turystycznego, naturalnego, tworząc ponadnarodowy produkt turystyczny.

Kompleksowe rozwiązanie problemów związanych z wyznaczaniem nowych szlaków rowerowych w województwie lubuskim i włączenie ich do istniejącej infrastruktury rowerowej w Brandenburgii stworzy innowacyjny produkt turystyczny, który dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik komunikacji stanie się dostępny dla wszystkich.

Projekt nie obejmuje dużych działań infrastrukturalnych ani opracowania dokumentacji budowlanych.

http://odravelo.lubuskie.pl/pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *