Wtorki z dziewczynami

Kobiety na rowery! Bo kolarstwo jest dla każdego. Zapraszamy wszystkie zielonogórzanki uprawiające amatorskie kolarstwo do wspólnej jazdy. Spotykamy się w każdy wtorek, o godz. 17.00, na parkingu Ogrodu Botanicznego. Dostosowujemy prędkość. Dasz radę! Bo kto, jak nie Ty!

Dawaj z nami!

To już trzeci sezon kiedy jeździmy razem z dziewczynami. Choć początki nie były łatwe i na każdej zbiórce towarzyszyła niepewność o frekwencję, to teraz już nie ma o co się martwić!

Stała grupa około 20-stu kolarek z Zielonej Góry już wie, co to jest YOLORIDE GIRLS i jaką radość dają nasze ustawki kolarskie. Dzięki nim stajemy się lepsze: bardziej wytrenowane, mocniejsze, twardsze, koleżeńskie, wyrozumialsze i cierpliwsze. Bo rower zmienia życie!

Zapraszamy wszystkie dziewczyny z miasta i okolic jeżdżące na rowerach szosowych do wspólnej jazdy. Możecie przyłączyć się do nas w każdy wtorek, od maja do października. Startujemy o godz. 17.00 z parkingu zielonogórskiego Ogrodu Botanicznego. Gwarantujemy umiarkowane tempo (dostosowane do każdej dziewczyny), opiekę na trasie i dzielenie się niezbędną, kolarską wiedzą. Jest bezpiecznie, ciekawie i wesoło.

Od tego sezonu nasza damska grupa ma własną nazwę: YOLOBIKE SINERSIO GIRLS. To dzięki naszej jeździe, integracji środowiska kolarskiego i promocji kobiecego kolarstwa możemy liczyć na wsparcie PARTNERÓW:W tym sezonie będziemy jeździć w jednolitych, profesjonalnych strojach kolarskich od VERGE Polska. Wypatrujcie na trasie koszulek ombre w odcieniach różu i merigold. Stroje są również w ogólnej sprzedaży w Team Store YOLOBIKE:

 

Będzie się działo!

W tym sezonie, oprócz cotygodniowych ustawek kolarskich, planujemy pierwsze szosowe zgrupowanie TYLKO dla dziewczyn w jednej z górskich miejscowości. Czyli trzy dni jazdy, głównie pod górkę!

Ale liczy się nie tylko jazda. Będzie to okazja, aby poznać siebie nawzajem, swoje możliwości i powalczyć z własnymi słabościami. Już nie możemy doczekać się czerwca!

Dołącz do nas!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *