200 km w jeden dzień!

Szykujemy atrakcje na Lubuski ULTRA Yoloride na 200 kilometrów. Zapraszamy w niedzielę, 2 czerwca br., na najdłuższą ustawkę kolarską w roku. Jedziemy już czwarty rok z rzędu!

Najdłuższy Yoloride w roku

To wydarzenie, którego nie możecie przegapić. Kto już jechał, ten wie, że zawsze jest ciężko, ale wspaniale! Tak było w poprzednich latach. Co więcej, Ultra Yoloride na 200 km zawsze cieszy się dużą popularnością. Co roku jedzie z nami ok. 50-60 osób.

Ultra Yoloride na 200 km w sezonie 2023

Startujemy 2 czerwca br., tj. w niedzielę, o godz. 8.30 spod zielonogórskiej hali CRS (ul. Sulechowska). Spotykamy się 15 minut wcześniej, bo będziemy rozdawać pakiety energetyczne od naszego PARTNERA czyli Carrefour Zielona Góra. Będzie też wspólne zdjęcie, które wykona nam niezastąpiony Krzysztof Musiała z Foto Serwis – Filmowanie i Fotografowanie ślubów, wesel, kamerzysta.

Porządek musi być

Jak to bywa od lat na naszych ustawkach kolarskich Yoloride, tradycyjnie będzie obowiązywała jazda w grupach. Będą wypuszczane 15-osobowe grupy, w dwuminutowych odstępach czasu. Osoby w grupach dobierają się same i same między sobą ustalają tempo.

Do przejechania jest nieco więcej niż 200 km – razem 207 kilometrów. Trasa to mix wszystkich dotychczasowych tras na Ultra Yoloride na 200 km. Zobacz: https://www.strava.com/routes/3221020035286640318

Niezawodne Yolobuły

Na trasie będzie nas wpierać auto techniczne, które po raz kolejny podstawi nasz PARTNER Sinersio Data Center. Zorganizujemy też drobny poczęstunek. Będą nasze fantastyczne YOLOBUŁY, owoce, słodkości, cola i woda.

Pierwszy zorganizowany postój przewidziany jest na ok. 78 km, w Olejnicy na parkingu leśnym, natomiast drugi na moście w Stanach (ok. 170 km).

Wszystkich chętnych zachęcamy do jazdy, bo przecież będzie można przejechać z nami tylko fragment trasy i w każdej chwili odłączyć się od grupy. Dla wszystkich osób, które przejadą całą trasę i będą czekać na mecie, mamy yolobajkowe nagrody.

Kręcimy dla Zielonej Góry

Lubuski ULTRA Yoloride na 200 km to doskonała okazja, aby poprawić wynik grupy YOLOBIKE w rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski i uzbierać kilometry dla Zielonej Góry. W treningu, który potrwa do 21 maja, nasza grupa zajmuje 4. miejsce w grupie zielonogórskiej.

Liczymy na wspaniałą pogodę! Nigdy nas nie zawiodła i oby tak było tym razem.

Wydarzenie jest organizowane przy wsparciu Lubuskie warte zachodu oraz Miasta Zielona Góra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *