Nowy zarząd YOLOBIKE

Wszystko już jasne. Nowy zarząd stowarzyszenia Yolobike na kolejną, pięcioletnią kadencję WYBRANY! Spotkanie członków wraz z głosowaniem odbyło się w niedzielę, 20 sierpnia br. podczas zawodów GP Kaczmarek MTB w Zielonej Górze.

Nowy zarząd stowarzyszenia

PREZESEM stowarzyszenia została ponownie KATARZYNA FEDRO. Pomysłodawczyni i założycielka YOLOBIKE miała 100-procentowe poparcie.

WICEPREZESEM stowarzyszenia wybrany został JAROSŁAW JARZĄBEK, zawodnik drużyny Yolobike Marba Team oraz wieloletni PARTNER i PRZYJACIEL Yolobike.

Ponownie SKARBNIKIEM stowarzyszenia będzie MARCIN ZAJĄC, również zawodnik i kapitan drużyny MTB.

W KOMISJI REWIZYJNEJ pracować będą JOANNA KUBICKA-JAKUCZUN oraz URSZULA LEWANDOWSKA.

Zarząd stowarzyszenia YOLOBIKE na kadencję 2023-2028

Dziękujemy Joannie Kubickiej-Jakuczun (do tej pory wiceprezes) i Marcinowi Malinowskiemu (do tej pory Komisja Rewizyjna) za zaangażowanie oraz poświęcenie czasu, siły i energii na pracę na dotychczasowych stanowiskach. Działamy dalej!

GŁOSUJESZ = DECYDUJESZ

Obywatelski obowiązek członków stowarzyszenia Yolobike został spełniony w niedzielę, 20 sierpnia br. Pod namiotem Yolobike podczas zawodów GP Kaczmarek Electric MTB w Zielonej Górze przy organizacji głosowania pracowała Komisja Skrutacyjna: Beata Janiszewska (Przewodnicząca) i Magdalena Rzymska (Członek komisji). Dziewczyny czuwały nad prawidłowym przebiegiem wyborów i liczyły głosy.

Do udziału w głosowaniu uprawnionych było 83 członków stowarzyszenia. Udział w wyborach wzięło 36 osób, co daje prawie 44-procentową frekwencję.

Nowe zapisy w statucie

Członkowie głosowali również nad udzieleniem ABSOLUTORIUM ustępującemu zarządowi oraz nad wprowadzeniem zmian w STATUCIE stowarzyszenia.

Najważniejsze zmiany to:

  • wydłużenie kadencji zarządu stowarzyszenia z trzech do pięciu lat,
  • dodanie celu stowarzyszenia: działanie na rzecz ekologii, ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego,
  • dodanie celu stowarzyszenia: organizowania zbiórek, akcji, wydarzeń mających na celu pomoc osobom poszkodowanym w wyniku uprawiania sportu, głównie kolarstwa,
  • umożliwienie zarządowi stowarzyszenia usunięcie członka w przypadku prowadzenia świadomych, szkodliwych działań na rzecz Stowarzyszenia i jego członków, w szczególności negatywne wypowiedzi i działania naruszające dobra osobiste członków oraz wpływające na negatywny wizerunek Stowarzyszenia,
  • umożliwienie zarządowi stowarzyszenia usunięcie członka w przypadku braku przejawów aktywnej działalności na rzecz Stowarzyszenia.

Statut Stowarzyszenia YOLOBIKE_z dnia 20 sierpnia 2023 r.

Podziękowania

Nowy Zarząd Stowarzyszenia pragnie podziękować wszystkim głosującym za udział w wyborach i oddane głosy. Dobrze móc na Was liczyć! Dziękujemy za okazaną sympatię i zaufanie, i obiecujemy, że postaramy się zrobić wszystko, aby podnosić poprzeczkę i coraz bardziej rozwijać naszą rowerową społeczność.

Kolejne wybory za pięć lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *