Kolarski strój dla dziewczyny

Co się nie dojedzie, to się “dowygląda”. Dlatego wrzucamy jako pierwsze do sprzedaży stroje dla dziewczyn. W tym roku stawiamy na żywe, intensywne kolory z efektem ombre, na różne odcienie pomarańczowego i różowego z florystycznym akcentem w tle. Stroje są już w sprzedaży.

Już w sprzedaży!

Prosto spod ręki grafików Verge Sport wyszły nowe stroje dla naszej kobiecej grupy kolarskiej z Zielonej Góry. Odpowiadając na liczne zapytania dotyczące możliwości zakupu kompletów, mamy dobrą informację. W tym roku uruchamiamy Team Store YOLOBIKE czyli wystawiamy stroje do ogólnej sprzedaży.

Wejdź w link poniżej, wpisz hasło: yolobike i zmawiaj nasze stroje na sezon 2021.

https://shop.vergesport.com/pl-pl/account/login

W ofercie dla pań:

  • koszulka Strike Aero z krótkim rękawem, cena: 225,09 zł
  • spodenki Strike, cena: 259,53 zł
  • koszulka Strike Aero z długim rękawem, cena: 237,39 zł.

Podane ceny są cenami brutto. Czas oczekiwania na strój to ok. 6-8 tygodni. Do wyboru również wersja BEZ logotypów sponsorów.

Bestsellery

Strike 2.0 Koszulka z Krótkim Rękawem to najnowsza odsłona damskiej koszulki kolarskiej z krótkim rękawem. Posiada panele wykonane ze starannie dobranych materiałów, których zadaniem jest idealne dopasowanie się do budowy ciała zawodniczki, przy jednoczesnym zachowaniu dobrego stylu i odpowiedniego poziomu komfortu.

Została zaprojektowana jako koszulka szosowa, jest jednocześnie zadziwiająco odporna na spotkania bliskiego stopnia z błotem, krzakami i korzeniami, co czyni ją doskonałym wyborem do wyścigów MTB.

Przypnij tylko numer startowy i odpal w swoich nogach dynamit, a szybko zrozumiesz dlaczego Strike stał się bestsellerem.

Damskie spodenki kolarskie Strike na szelkach są najbardziej popularnym i najwszechstronniejszym modelem w kolekcji Verge Sport.

Najwyższej jakości materiały i udoskonalone techniki wykończenia sprawią, że wygoda i trwałość będą znakami rozpoznawczymi twojej rowerowej przygody, bez względu na to czy wybierasz się na wielogodzinną akcję na szosie, czy obierasz kierunek na epicką górską eskapadę.

Nowe stroje kolarskie dla zielonogórzanek są możliwe dzięki wsparciu naszych PARTNERÓW:

Późną jesienią zajmiemy się kolekcją dla panów i drużyny YOLOBIKE SYPINIEWSKI MTB na sezon 2022.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *