Yoloride Lubuskie – Krosno Odrzańskie 2022

Tego wydarzenia nie można było przegapić! Kto nie był, niech żałuje. Razem z K.O. Team MTB Krosno Odrzańskie zorganizowaliśmy dla Was na kolarskie ostatki i Yoloride Lubuskie. W niedzielę, 9 października br. spotykaliśmy się w Krośnie Odrzańskim.

Wracamy do Krosna!

Podobnie jak w ubiegłym roku, również i tym razem Yoloride Lubuskie zawitało do Krosna Odrzańskiego. Wystartowaliśmy w niedzielę, 9 października br., o godz. 11.00 z Parku Unii Europejskiej.

Najpierw było krótkie powitanie, omówienie trasy, przypomnienie o zasadach bezpiecznej jazdy, grupowe zdjęcie i fotoramka. Potem wspólny start honorowy i w okolicach Maszewa podzieliliśmy się na dwie grupy, w zależności od tempa jazdy.


Organizację rowerowej imprezy wzięli na siebie panowie z K.O. Team MTB Krosno Odrzańskie. Tego dnia wszyscy przesiedliśmy się na rowery szosowe i przejechaliśmy ok. 90 km w stronę Pliszki, trasą do Torzymia. Czekały tam na nas dobre asfalty. Zawróciliśmy na parkingu leśnym i wróciliśmy do mety tą samą drogą.

Zobacz trasę: https://www.strava.com/routes/3010470099173669740.

Zakończenie z ogniskiem

Sezon kolarski oficjalnie zakończyliśmy ogniskiem z kiełbaskami przy łowisku Dąbie (Admar, w prawo na rondzie na Dąbie, przy Circle K). Były też drobne upominki od Yolobike dla uczestników. Znów dopisała nam pogoda.


*Zadanie wpisuje się w projekt dofinansowany z budżetu Województwa Lubuskiego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *